Продукція

Ми пропонуємо найефективніший матеріал і компоненти для управління світловим (лазерним) промінем і зміни його характеристик.

 

Пристрої, засновані на акустооптичному кристалі парателлуріта ТеО2, найбільш ефективно та  успішно використовуються для модуляції оптичних сигналівО Модулятори), відхилення або скануванняО Дефлектори), і вибіркової фільтраціїО Перебудовувані Фільтри).

 

Поляризаційна оптика грунтується на двопромінезаломляючих властивостях кристалів і стандартними матеріалами вважаються  природний Кальцит або ісландський шпат (видимий і ближній інфрачервоний діапазони), Рутил (ближній і середній інфрачервоний діапазони).Але зараз ми пропонуємо використовувати Поляризаційну оптику засновану на матеріалі з високостабільною повторюваною оптично якістю -  ТеО2. Цей матеріал для поляризаційної оптики може ефективно замінити обидва стандартні матеріали і успішно використовуватися  від видимого до середнього інфрачервоного діапазону аж до 5 мкм.

 

Пристрої на основі електрооптичного кристала ніобату літію LiNbO3 використовуються для фазової та амплітудної модуляції оптичних сигналів.

 

 Пластини ніобату літію (пзоперетворювачі) також успішно використовуються для генерації звукової хвилі в акусто-оптичних кристалах. Подробиці дивитеся нижче в каталозі.

 

 Наші виробничі потужності та ресурси дозволяють проводити повний виробничий цикл починаючи від підготовки сировини і закінчуючи передпродажною підготовкою відповідно до вимог замовника.

 


Всю додаткову інформацію про акусто-оптичні прилади на основі ТеО2, Поляризаційній оптиці на основі ТеО2, а також пластинах LiNbO3 Ви зможете знайти у нашому каталозі, представленому нижче.

 

 

 

 

  Викачати каталог продукції

 

 

Проглянути каталог продукції online in Google docs viewer (PDF)

 

 

 

 

Події/Новини

22 - 25 Червня 2015 року наша компанія буде брати участь у виставці "Лазерний світ фотоніки 2015" у Мюнхені (Німеччина).

Стенд В1.439.

 

Січень 2015 - виданий оновлений каталог OptoIndex. Електрону сторінку нашої компанії ви зможете подивиться тут.

 

25-27 березня 2014 - ми брали участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)

 

Серпень 2013 від тепер ви маєте змогу знайти інформацію о компанії та ії співробітниках також на сторінках LinkedIn.

 

Травень 2013 ми пропонуємо поляризаційну оптику на основі TeО2 (Призми Глана і Волластона, а також Променерозщеплювачі). Детальна інформація в розділі Продукція - Поляризаційна оптика.

 

13 - 16 травня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Лазерний світ фотоніки" в Мюнхені (Німеччина) 

 

25 - 27 березня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)