Профіль компанії

Науково-впроваджувальний центр "Елэнт А" у 1991 році виділився в самостійне підприємство з профільної лабораторії Фізичного факультету Дніпропетровського Державного Університету. Успішному становленню та розвитку підприємства сприяло поєднання висококваліфікованих науковців з багатолітнім досвідом робіт в області акустооптики і оптоелектроники та молодих фахівців, що здобули освіту в області фізики твердого тіла, аналітичної хімії, електроніки та оптичної обробки кристалів.

Основним напрямком діяльності компанії є вирощування та обробка монокристалів парателлуріта (TeO2),  а також обробка ніобату літію (LiNbO3) для різних компаній  електрооптичного і оптоелектроного приладобудування відповідно до технічних вимог замовників.

Тісна співпраця, що продовжується, з профільними кафедрами Дніпропетровського Державного Університету, а також іншими науково-дослідними інститутами і компаніями, дає нам можливість проводити різні експерименти, націлені на поліпшення якості продукції, що поставляється, та впроваджувати різні інноваційни методи виробництва, що дозволяє нам пропонувати замовникам продукцію стабільно високої якості, яка відповідає усім поставленим вимогам.

Події/Новини

22 - 25 Червня 2015 року наша компанія буде брати участь у виставці "Лазерний світ фотоніки 2015" у Мюнхені (Німеччина).

Стенд В1.439.

 

Січень 2015 - виданий оновлений каталог OptoIndex. Електрону сторінку нашої компанії ви зможете подивиться тут.

 

25-27 березня 2014 - ми брали участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)

 

Серпень 2013 від тепер ви маєте змогу знайти інформацію о компанії та ії співробітниках також на сторінках LinkedIn.

 

Травень 2013 ми пропонуємо поляризаційну оптику на основі TeО2 (Призми Глана і Волластона, а також Променерозщеплювачі). Детальна інформація в розділі Продукція - Поляризаційна оптика.

 

13 - 16 травня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Лазерний світ фотоніки" в Мюнхені (Німеччина) 

 

25 - 27 березня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)