Наші лабораторії

Компанія "Елэнт А" має у своєму розпорядженні власні виробничі приміщення загальною площею 2000 кв. м, на яких розташовані хімічна, ростова і оптична лабораторії, оснащені всім необхідним виробничим та контрольним устаткуванням.

Хімічна лабораторія займаєтьсяпідготовкою шихти для вирощування кристалівТеО2. Процес очищення включає розроблений нашими фахівцями унікальний метод физико-хімічного очищення шихти. Таке очищення дозволяє нам отримувати якісну шихту чистотою 6N для виробництва кристалів по різним вимогам наших замовників.

Ростова лабораторія обладнана установками для вирощування кристалівТеО2 методом Чохральського власної розробки. Процес зростання монокристалів повністю автоматизований.

Оптична лабораторія обладнана усім необхідним устаткуванням для проведення кристалографічної орієнтації, розпилювання, шліфовки, поліровки та нанесення оптичних покриттів. Точність кристалографічної орієнтації складає 1', паралельність шліфувальних поверхонь до 1мкм, паралельність полірувальних поверхонь до 10-15'', кут між полірувальними поверхнями до 3'', точність поліровки λ/10.

Події/Новини

22 - 25 Червня 2015 року наша компанія буде брати участь у виставці "Лазерний світ фотоніки 2015" у Мюнхені (Німеччина).

Стенд В1.439.

 

Січень 2015 - виданий оновлений каталог OptoIndex. Електрону сторінку нашої компанії ви зможете подивиться тут.

 

25-27 березня 2014 - ми брали участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)

 

Серпень 2013 від тепер ви маєте змогу знайти інформацію о компанії та ії співробітниках також на сторінках LinkedIn.

 

Травень 2013 ми пропонуємо поляризаційну оптику на основі TeО2 (Призми Глана і Волластона, а також Променерозщеплювачі). Детальна інформація в розділі Продукція - Поляризаційна оптика.

 

13 - 16 травня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Лазерний світ фотоніки" в Мюнхені (Німеччина) 

 

25 - 27 березня 2013 наша компанія брала участь у виставці "Фотоніка. Світ лазерів" в Москві (Росія)